کلینیک دست و شانه (صدرا)در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده است ویک واحد خصوصی، مستقل در جراحی دست است.

 

این یک دی کلینیک باتوانایی انجام اعمال جراحی روزانه میباشد.هماهنگی با امکاناتی چون رادیولوژی، توانبخشی و اتاق مشاوره برای مرکزطراحی شده است. تمام اعمال جراحی تحت بی حسی موضعی یا منطقه ای انجام میگیرند. هیچ تخت بستری وجود ندارد. توانبخشی بعد از جراحی یا جراحت توسط تیم مامتشکل از متخصص فیزیوتراپ ومتخصص کاردرمانگران انجام میگیرد.

 

از ویژگی های خاص توانبخشی در کلینیک  صدرا در دسترس بودن قرار ملاقات ترکیبی است. بیماران اغلب توسط جراح و درمانگر مشترکا دیده خواهد شد.

 

کلینیک دست صدرا به عنوان یک کلینیک خصوصی توسط بیمه های عمده درمانی به رسمیت شناخته شده است. البته هر نوع بیمه، ممکن است محدودیت یا شرایط خاصی را در سیاست خود را داشته باشد. شما ممکن است که قبل از ویزیت در مرکز نیاز به یک معرفی نامه ازپزشک عمومی، درمانگر یا پرشک متخصص داشته باشید تا شما را به این مرکز ارجاع نموده باشند. قبل از مراجعه به مرکز از تعیین وقت قبلی و صحت زمان ان مطمئن گردید. در صورت نیاز به کمک بیشترتوسط یکی از راههای ارتباطی با کلنیک صدرا که در اختیار شما میباشدبا ما تماس بگیرید. ما از اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم خوشحال خواهیم بود.

 

ارائه مشاوره و توصیه های درمانی در موارد آسیب و یا درمان مشکلات موجود از طریق مکاتبات ایمیل در سیاست درمانی مرکزنمی باشد.اما بیمارانی که اخیرا در مرکز مورد مشاوره قرار گرفته اند میتوانند سوالات خود را از طریق ایمیل ویا شماره whatsapp کلینیک(09031577358) مطرح نمایند.

 

برای تنظیم وقت ملاقات در کلینیک دست و شانه، لطفا با استفاده از قسمت ذیربط در این سایت و یا تماس با یکی از منشی های مرکزبا شماره ۳۶۲۷۵۱۰۰ (۳۵) اقدام نمایید.

 

MISSION

ماموریت کلینیک دست و شانه پاسخگویی به نیاز های درمانی و اموزشی بیماران در این حوزه میباشد.

vision

بهترین سرویس دهی در حوزه بیماریهای دست و اندام فوقانی و در منطفه مرکز و جنوب ایران در دورنمای این کلینیک قرار گرفته است.

values

1-تسهیل در برقراری ارتباط بین بیماران و کادر درمانی کلینیک

2-تسهیل در پاسخگویی به مشاوره ها و درخواست ها 

3- بکارگیری روش های جدید درمانی و بازتوانی سریع

4- رضایتمندی بیماران و گیرندگان خدمت