سوالات

راحتی از طریق قسمت نوبت دهی همین سایت می توانید یک قرار ملاقات را رزرو نمود .همچنین با ربات نوبت دهی https://t.me/drsaeid_bot میتوانید یک قرار ملاقات را رزرو فرمایید.از طریق شماره تلفن ۳۶۲۷۵۱۰۰-۰۳۵ میتوانید با یکی ازمنشی های مرکز ارتباط برقرارنموده و یک قرارملاقات تنظیم نمایید.

درصورت وجود بیمه درمانی ، دفترچه مرتبط با آن بیمه و یا درصورت عدم وجود آن کارت شناسایی معتبر مورد نیاز است .

لطفآ ۱۵- ۱۰ دقیقه قبل از زمان نوبت تعین شده درمحل حضور داشته باشید چون لازم است کارت پرونده و فرم اطلاعات بیمار تکمیل شود مدت زمان لازم برای ویزیت بستگی به پیچیدگی مشکلات بیمار دارد و زمان ۱ الی ۲ ساعت قابل انتظار است که این زمان برای انجام تصویر برداری و یا سایر مطالعات پاراکلینیک ممکن است لازم باشد

نقشه دسترسی به مرکز در همین سایت وجود دارد ، در کنار مرکز یک پارکینگ عمومی برای وسایل نقلیه شخصی وجود دارد ، توجه داشته باشید که راه کوچه حنا ( محل قرارگیری کلنیک ) یک راه یک طرفه است و عبور از جهت مخالف ممنوع می باشد.

عمده جراحی های دست و ا ندام فوقانی در بیمارستان حضرت سیدالشهداء ( ع ) ، بیمارستان دکتر مجیبیان و بیمارستان شهید رهنمون انجام می شود تعدادی از جراحی های مینور در کلینیک صدرا قابل انجام است .

مدرک پزشک معالج کلینیک متخصص ارتوپدی و فوق تخصص ( فلوشیپ ) جراحی دست و شا نه و پزشکان مشاور دارای مدارک فوق تخصصی و دارای بورد پزشکی می باشند .